O firmie

Biuro Rachunkowe "Kałamasz"

Nasze biuro księgowe posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości. Obsługujemy zarówno niewielkie firmy, jak i również duże spółki, a także jednoosobowe działalności gospodarcze i osoby fizyczne. Korzystamy z oprogramowania OPTIMA oraz oprogramowania grupy INSERT; w jego skład wchodzą programy takie jak RACHMISTRZ NEXO, REWIZOR NEXO, GRATYFIKANT NEXO, PŁATNIK. Korzystanie z biura księgowego wiąże się z wieloma zaletami: dzięki nam nie musisz obawiać się o prowadzenie rozliczeń i szereg innych usług. Ponadto decydując się na regularną współpracę z nami, nie musisz tworzyć etatu dla księgowości i zatrudniać nowego pracownika. Jeśli chodzi o Swarzędz, świadczymy usługi odbioru dokumentacji od klientów.

Zapewniamy naszym klientom usługi rachunkowe na najwyższym poziomie

Na nasze usługi rachunkowe decyduje się coraz więcej firm - dołącz do ich grona, by zapewnić dla swojej firmy profesjonalną i rzetelną obsługę księgową. W przypadku rozliczeń podatkowych liczy się nie tylko dokładność, ale również terminowość. Zdając się na usługi naszego biura księgowego zyskujesz gwarancję, że wszelka dokumentacja zostanie złożona w terminie. Dokładamy wszelkich starań, by wypełniać powierzone nam obowiązki, a szerokie grono zadowolonych klientów świadczy o tym, że wywiązujemy się z tego jak najlepiej.

Nasze usługi rachunkowe są objęte ochroną od odpowiedzialności cywilnej - OC. Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego biura księgowego, które dokładnie zajmie się księgowością w Twojej firmie - zapraszamy do dalszego kontaktu celem określenia zakresu usług oraz ceny.


Oferta Kontakt

Zadaniem naszego biura jest rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych nam obowiązków.

Top